21.01.2019

Projekt dofinansowania do KSZTAŁCENIA PRACOWNIKÓW I PRACODAWCÓW z KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy) na rok 2019

Szanowni Państwo

Rusza projekt dofinansowania do KSZTAŁCENIA PRACOWNIKÓW I PRACODAWCÓW z KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy) na rok 2019.

W tym rokudofinansowanie oprócz przedsiębiorstw będzie również dla nauczycieli szkół publicznych i niepublicznych zajmujących się praktyczną nauką zawodu.

Nabór wniosków w powiecie krakowskim ruszy od 29 stycznia i potrwa do 2 lutego.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt z:

Panią Antoniną Wrońską Korzeń – kierownikiem działu szkoleń w Instytucie MDoradztwa Sp. z o.o. ul. Cegielniana 6B/2, 30-404 Kraków

tel. 663 133 655 lub 12 635 96 40, fax: 12 635 96 40

e-mail: instytut@instytutdoradztwa.com

www.instytutdoradztwa.com

Poziom dofinansowania dla osób powyżej 45 roku życia to 100%. Dla pozostałych dofinansowanie kosztów ,Mszkoleń to 80%

Zapraszam do zapoznania się z ofertą i do współpracy.

Nasza skuteczność pozyskania dofinansowań do szkoleń do tej pory wynosiła prawie 100%!

Szczegóły dotyczące złożenia wniosku o dofinansowanie, w tym FormularznWnioskodawcy oraz pozostałe niezbędne dokumenty udostępnimy Państwu po zatwierdzeniu chęci udziału w projekcie.

Zaznaczam, o czym wiedzą już nasi stali klienci, iż przeprowadzamy dla Państwa cały proces związany z pozyskaniem dofinansowania i rozliczeniem końcowym:

– przygotowujemy wniosek wraz z niezbędną dokumentacją,

– organizujemy wybrane szkolenia,

– rozliczamy otrzymane dofinansowanie.

Prognozowane zapotrzebowanie na zawody – PDF

KFS – 2019 – PDF