21.07.2020

ABC dokumentacji nauczyciela wychowania przedszkolnego

Jaka dokumentacja obowiązuje w przedszkolu? Jaka jest rola i zadania nauczyciela w zakresie planowania pracy wychowawczo-dydaktyczno-opiekuńczej? Co trzeba wiedzieć?

Poza czynnościami związanymi z edukowaniem i wychowywaniem dzieci, praca nauczyciela wychowania przedszkolnego wiąże się z prowadzeniem dokumentacji. Warto zatem wiedzieć, jakie dokumenty są obowiązkowe, a posiadanie których wynika z dobrych praktyk, jak umiejętnie rozplanować sobie czas pracy i jakie są sposoby efektywnego opracowywania dokumentacji?

Aby ułatwić start nauczycielom rozpoczynającym pracę w przedszkolu przygotowaliśmy propozycję warsztatów dotyczących dokumentowania przebiegu działalności wychowawczo-dydaktyczno-opiekuńczej. Warsztaty odbędą się 20 sierpnia.

Szczegółowe informacje dostępne są w ofercie Ośrodka w Krakowie. Zapraszamy już dziś do zapisów.