Bez relacji nie ma edukacji. Jak je tworzyć i utrzymywać?

Relacje to temat zawsze aktualny w edukacji. Sytuacja wywołana pojawieniem się uczniów ukraińskich, wywołała potrzebę ich przebudowy  i dostosowania do aktualnych potrzeb.

By edukacja przyniosła pozytywne efekty musi być ona oparta na właściwych i pozytywnych relacjach uczeń – nauczyciel – rodzic. W trakcie warsztatów zostaną omówione różne sposoby ich nawiązywania dostosowane do wieku i kraju pochodzenia ucznia. W ich tworzeniu ważną rolę odgrywa umiejętność budowania i utrzymywania przez nauczyciela autorytetu.

Prowadząca warsztaty, Dorota Pilna jest certyfikowanym tutorem, edukatorem, autorką publikacji dotyczących dydaktyki i nowoczesnych metod nauczania, trenerem umiejętności psychospołecznych, założycielką Ośrodka Budzącej się Szkoły oraz dyrektorem Niepublicznego Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Cogito. W trakcie szkolenia przedstawi metody wprowadzenia elementów psychologii pozytywnej do procesu wychowawczego i dydaktycznego.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: Bez relacji nie ma edukacji. Jak je tworzyć i utrzymywać?