Bujna wyobraźnia i sterta rupieci – czyli o rozwijaniu kreatywności

Czy kreatywność może się wyczerpać? Które ćwiczenia ją pobudzają, a które hamują? Czym różni się kreatywność od pseudokreatywności? – na te i inne pytania odpowie podczas warsztatów online Agnieszka Kaczmarczyk.

27 stycznia zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli bibliotekarzy i wychowawców świetlic do uczestniczenia w warsztatach pt. „Bujna wyobraźnia i sterta rupieci. Jak rozwijać kreatywność nauczyciela i dzieci.”

Zajęcia poprowadzi Agnieszka Kaczmarczyk – trenerka i superwizorka Stowarzyszenia Klanza, autorka szkoleń metodycznych z zakresu pedagogiki zabawy oraz rozwoju osobistego nauczyciela, współautorka cieszących się ogromnym powodzeniem płyt z piosenkami dla dzieci m.in. „Kiedy maluchy zmieniają się w zuchy”, „Maluchy rosną nie tylko wiosną”, „Piosenki na wyciągnięcie ręki”.