Lokalizacja i dojazd         

Budynek znajduje się przy ulicy Bema 4. Obok budynku znajduje się parking posiadający około 84 miejsca parkingowe. Do budynku prowadzą dwa wejścia. Główne wejście znajduje się przy ulicy Bema 4, wejście posiada betonowy podjazd dla osób z niepełnosprawnością. Drugie wejście znajduje się z drugiej strony budynku, wejście to nie jest przystosowane dla osób z niepełnosprawnością.

Oznaczenie 

Budynek jest wyraźnie oznakowany tablicą informacyjną. W budynku nie ma oznaczeń w alfabecie brajla, oznaczeń kontrastowych i w druku powiększonym da osób niewidomych i słabowidzących.

Parking, miejsca postojowe      

2 miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnością na parkingu mieszczącym się obok budynku, 1 miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnością przed wejściem do budynku.

BOK/Sekretariat    

W budynku na I piętrze dostępne są: Biuro Obsługi Klienta (BOK) i sekretariat, zlokalizowane naprzeciw wejścia.

Trasa wolna od przeszkód        

Wszystkie pomieszczenia Ośrodka, w tym sale wykładowe, znajdują się na I piętrze, na jednym poziomie. Szerokość korytarzy i drzwi oraz brak zmian poziomów zapewnia trasę wolną od przeszkód.

Winda           

Winda znajduje się w dogodnym miejscu przy schodach. Winda wyposażona jest w lustro umieszczone naprzeciwko wejścia do kabiny, na całej powierzchni ściany. Panel sterujący jest wyposażony w dodatkowe oznakowania dla osób niewidomych. Posiada oznakowania informacyjne / w razie pożaru.

Toaleta        

Toaleta dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na I piętrze.

Monitoring wizyjny

W budynku nie ma monitoringu wizyjnego.

Udogodnienie       

Na parterze znajduje się winda, wejście do budynku posiada betonowy podjazd dla osób z niepełnosprawnością.

Pies asystujący     

Do pomieszczeń w budynku można wejść z psem przewodnikiem.