Edukacja dla Bezpieczeństwa – cykl seminariów dla nauczycieli

Chłopiec w masce przeciwgazowej

Zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych przedmiotu Edukacja dla bezpieczeństwa na cykl szkoleń do realizacji w październiku i w listopadzie bieżącego roku w związku z realizacją nowej podstawy programowej.

W związku z Rozporządzeniem MEiN z 1 sierpnia 2022 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz podstawy programowej kształcenia ogólnego dla szkoły podstawowej jak również liceum ogólnokształcącego, technikum oraz branżowej szkoły II stopnia przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa, przygotowaliśmy dla Państwa propozycję oferty, która pozwoli na efektywną realizację nowych treści nauczania z edukacji dla bezpieczeństwa.

Prowadzącym wyżej wymienione spotkania będzie gen. dr Józef Jedynak – specjalista z zakresu problematyki bezpieczeństwa państwa, wykładowca TSZW.

W listopadzie zapraszamy:

Znak graficzny składający się z 18 obrazków dotyczących bezpieczeństwa