Szanowni Państwo,

Zakład Dydaktyki Nauk Przyrodniczych Instytutu Biologii Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie organizuje XXIII Krajową Konferencję Dydaktyków Przedmiotów Przyrodniczych. Głównym tematem konferencji jest „Aktywna edukacja drogą do zrozumienia przyrody”. Konferencja odbędzie się w miejscowości Jaworze koło Bielska Białej w dniach 24 – 26 IX 2019,  w Centrum Zdrowia i Rehabilitacji – Villa Barbara oraz Muzeum Flory i Fauny Morskiej i Śródlądowej. Konferencja jest okazją do wymiany doświadczeń w zakresie badań z dydaktyk przedmiotów przyrodniczych.

Ramowy plan konferencji:

  • 24 IX 2018 godz. 12.00 – 18.00 rozpoczęcie konferencji, wykłady plenarne oraz sesja plakatowa.
  • 25 IX 2018 zajęcia terenowe oraz obrady w Muzeum Flory i Fauny Morskiej i Śródlądowej w Jaworzu
  • 26 IX 2018 9.00 – 14.00 obrady w sekcjach oraz zakończenie konferencji.

Opłata konferencyjna nie powinna przekroczyć 500,00 zł. W ramach opłaty konferencyjnej zawarte są koszty udziału, wyżywienia, druku materiałów. Opłata konferencyjna nie zawiera kosztów noclegów.

Koszty noclegów (ceny dla uczestników konferencji) są następujące – pokój jednoosobowy ze śniadaniem 137zł/noc; miejsce w pokoju 2 osobowym ze śniadaniem 110 zł/noc. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking, a w obiekcie dla uczestników konferencji  bezpłatny basen. Ponadto dla chętnych dostępne są odpłatne zabiegi SPA.

Umowa z hotelem obliguje nas do wcześniejszej rezerwacji pokoi,  w związku z powyższym bardzo prosimy o wstępną deklarację uczestnictwa poprzez wypełnienie  formularza zgłoszeniowego do 15 III 2019.

Szczegóły dotyczące wpłat, przygotowania materiałów do wygłoszenia oraz innych danych podamy w kolejnym komunikacie. Bardzo prosimy o rozpropagowanie informacji o organizowanej konferencji.

Karta zgłoszenia na konferencję – pobierz