Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza 19 listopada 2019 r. do Sali Konferencyjnej przy Sanktuarium św Jana Pawła II w Krakowie na konferencję „Młodzi nas potrzebują – o sztuce wychowania”.

Konferencja „Młodzi nas potrzebują – o sztuce wychowania” to spotkanie dla rodziców, wychowawców i nauczycieli poświęcone najważniejszym kwestiom wychowania młodego pokolenia. Zaproszeni prelegenci to najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Porozmawiamy o zagrożeniach, używkach, cyberprzemocy, ale także postaramy sie zdiagnozować dzisiejszą młodzież i odpowiedzieć na palące pytania o autorytety, tolerancję, jak pracuje mózg nastolatka. Nie zabraknie również porad Savoir Vivre zarówno dla uczniów jak i nauczcycieli. Chcecie Państwo zyskać świeżą wiedzę oraz nowe narzędzia pracy? – nie może was zabraknąć. Zapraszamy!

Na konferencję obowiązują zapisy!

KARTA ZGŁOSZENIA DO POBRANIA:
wersja .doc tutaj
wersja .pdf tutaj

Wypełnioną kartę zgłoszenia oraz potwierdzenie dokonania przelewu należy przesłać na adres mailowy:
magdalena.siemion@idmjp2.pl

Opłata za uczestnictwo w konferencji wynosi 50 zł

Numer konta oraz dane do przelewu:

PL 94 8589 0006 0000 0031 4631 0001
INSTYTUT DIALOGU MIĘDZYKULTUROWEGO IM. JANA PAWŁA II W KRAKOWIE
ul. Totus Tuus 30

Uczestnicy konferencji otrzymają certyfikaty potwierdzające udział.

10:00 – start, przywitanie gości

10:05 – 11:35 – Anna Maria Wesołowska – Jak w świetle współczesnych zagrożeń budować szczęśliwą rodzinę i bezpieczne otoczenie dziecka

11:40 – 12:40 – Dorota Kulesza-Tałan – Pedagogika kreatywności w praktyce

12:40-13:10 – przerwa kawowa

13:10 – 14:40 – dr Marek Kaczmarzyk – Skąd tak wielu bezradnych, dobrych uczniów?

14:45 – dr Irena Kamińska – Radomska – Savoir – Vivre w praktyce kadry kierowniczej