Zakład Ubezpieczeń Społecznych zachęca do udziału w inicjatywie „Projekt z ZUS” adresowanej do uczniów szkół podstawowych.

„Projekt z ZUS” ma uświadomić młodzieży, jak ważne są ubezpieczenia społeczne. Jego celem jest zwrócenie uwagi na zasadę solidaryzmu społecznego, potrzebę ubezpieczenia się w czasie aktywności zawodowej i konieczność indywidualnego dbania o emerytalną przyszłość.

„Projekt z ZUS” otrzymał zgodę Małopolskiego Kuratora Oświaty na wpisanie do wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, uwzględnianych w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2022/2023 w województwie małopolskim, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły.

Oferta edukacyjna ZUS