Integracja wewnątrzprzedmiotowa w nauczaniu języka polskiego

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego budzi wiele emocji – zarówno wśród nauczycieli, jak i uczniów oraz ich rodziców. Jaki będzie ten nowy rok szkolny 2020/2021?

Wracamy do Państwa po wakacyjnej przerwie, aby wspólnie mierzyć się z postawionymi przed nauczycielami wyzwaniami, aby zacząć pracę pozytywnie i kreatywnie.

Zapraszamy nauczycieli języka polskiego na warsztaty „Realizacja podstawy programowej – integracja kształcenia na lekcjach języka polskiego w szkole ponadpodstawowej”, podczas których zostaną omówione aspekty i znaczenie integracji wewnątrzprzedmiotowej w nauczaniu języka polskiego. Nauczyciele wraz z prowadzącą będą mieli okazję poddać interpretacji utwory literackie, teksty kultury z wykorzystaniem strategii integracji kształcenia wewnątrzprzedmiotowego. Zmierzą się z założeniami podstawy programowej.

Warsztaty odbędą się 9 września w godz. 15:00-18:00. Poprowadzi je nasz doradca metodyczny ds. języka polskiego – Barbara Sykulska.

Zapraszamy do zapisów w Systemie Rezerwacji Szkoleń