04.10.2021

Jak sprawić, żeby lekcja była jeszcze ciekawsza? – zapraszamy do świata animacji

Jak zachęcić uczniów do większego zaangażowania na lekcji? Jak wyjść poza utarte schematy edukacyjne? Jak ułatwić komunikację z uczniami za pomocą stworzonego awatara? – na te i inne pytania odpowiemy 18 października na warsztatach „Animacja jako bodziec do zainteresowania odbiorcy”.

Jeśli poszukują Państwo nowych rozwiązań edukacyjnych, które podniosą atrakcyjność i efektywność lekcji to mamy dla Państwa ofertę specjalną. Już 18 października odbędą się warsztaty z trenerem edukacji online – Anną Falkowską. Podczas warsztatów zostaną przedstawione metody tworzenia animacji w obszarze nauczanego przedmiotu poprzez użycie gotowych szablonów lub postaci. Uczestnikom zajęć zostaną zaprezentowane narzędzia do stworzenia AWATARA nauczyciela, który może wesprzeć uczniów w procesie uczenia się poza godzinami lekcyjnymi. Zajęcia odbędą się w trybie online.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo pod linkiem