21.08.2020

Jak wystartować w nowym roku szkolnym?

Jaka czeka nas rzeczywistość? Jak odnaleźć się w nowej szkole zdalnej, hybrydowej czy stacjonarnej? Odpowiedzi na te i inne pytania możemy znaleźć w ramach edukacji dla bezpieczeństwa.

Wszechobecna pandemia sprawia, że inaczej patrzymy na edukację. Podstawa programowa, kompetencje kluczowe – tak dużo o nich słyszymy, a jak w praktyce wygląda ich wdrażanie? Przygotowana przez MCDN Ośrodek w Krakowie propozycja warsztatów dla nauczycieli edukacji dla bezpieczeństwa szkół średnich – „Jak wystartować w nowym roku szkolnym?” pomoże odnaleźć się w nowej rzeczywistości szkolnej.

Warsztaty są bezpłatne i poprowadzi je Anna Odbierzychleb – doradca metodyczny z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa w obszarze województwa małopolskiego.

Zapraszamy 27 sierpnia o godzinie 15:00 do naszego Ośrodka w Krakowie przy ul. Garbarskiej 1.

Zapisy dostępne są w Systemie Rezerwacji Szkoleń.