24.05.2024

Jedziemy na wakacje – konferencja

plaża, kapelusz przeciwsłoneczny, książka, okulary słoneczne

12 czerwca br. Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek w Oświęcimiu serdecznie zaprasza na konferencję online „Zawodowo w PROJEKT WAKACJE”. Przygotowaliśmy dla Państwa bogaty program pełen inspirujących wystąpień, które z pewnością wzbogacą Państwa wakacyjne plany i przygotowania.

To wydarzenie jest nie tylko doskonałą okazją do wzbogacenia własnej wiedzy i umiejętności, ale również świetnym sposobem na zainspirowanie swoich uczniów. Tematyka konferencji jest tak przygotowana, aby w ostatnich przedwakacyjnych dniach mogli Państwo uczestniczyć w konferencji wraz z uczniami. Wydarzenie można transmitować w klasach.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

  1. Inspirujące prelekcje:
  • Monika Wróbel zaprezentuje ciekawe i wartościowe propozycje lektur, podcastów i filmów idealnych na wakacyjne dni.
  • Ewa Kantyka zabierze nas na fascynującą podróż szlakami małopolskich tajemnic, które mogą stać się inspiracją dla Waszych uczniów do odkrywania regionu.
  1. Praktyczne porady dla młodzieży:
  • Natalia Musiał z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie przedstawi, jak młodzi ludzie mogą przygotować się do swojej pierwszej wakacyjnej pracy, co może być nieocenioną pomocą dla Waszych uczniów wchodzących na rynek pracy.
  1. Zdrowie i równowaga życiowa:
  • Krzysztof Bartnik z Fitness Club 24 pokaże, jak dbać o formę fizyczną, co jest kluczowe nie tylko na lato.
  • Ilona Dudzik Garstka podzieli się wskazówkami na temat zarządzania czasem, co pomoże zarówno Wam, jak i Waszym uczniom, osiągnąć lepszy balans między pracą a życiem osobistym.

Program konferencji wraz z możliwością zapisu

 

wróć do listy aktualności
arrow
Facebook
YouTube