Jesień tuż, tuż – schowajmy ją do lapbooka

Ośrodek w Nowym Sączu zaprasza na warsztaty rozwijające kreatywność i zdolności plastyczne. Tym razem tematem przewodnim będzie tworzenie jesiennego lapbooka.

Na warsztatach Co będę robić jesienią, kiedy liście się zaczerwienią – schowam ją do lapbooka nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, przyrody, nauczyciele bibliotekarze, wychowawcy świetlic oraz wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość wykonania własnego, niepowtarzalnego lapbooka (tzw. „książki na kolanach”) z wykorzystaniem przygotowanych przez prowadzącą materiałów.

Warsztaty odbędą się 25 września o godzinie 15:00 w Ośrodku w Nowym Sączu. Poprowadzi je Iwona Nowak – nauczyciel konsultanta ds. bibliotek szkolnych i informacji pedagogicznej.