Karty eksperymentu na lekcjach biologii

K. Wierzbicka - Karty eksperymentu na lekcjach biologii

Propozycje eksperymentów na lekcji biologii, przykłady kart eksperymentów oraz analiza zadań egzaminacyjnych to tematy, które będą przedmiotem warsztatów online zaplanowanych już 13 stycznia.

Zapraszamy nauczycieli biologii szkół podstawowych z Krakowa i powiatu krakowskiego na warsztaty online pt.: Eksperymenty biologiczne w praktyce szkolnej. W ramach współpracy z Uniwersytetem Pedagogicznym, Instytutem Biologii, Katedrą Dydaktyki Biologii i Chemii studenci zaprezentują m.in. zrealizowane eksperymenty biologiczne w oparciu o „kartę eksperymentu”. Przedstawione zostaną również zadania egzaminacyjne, w których prezentowane są ww. zagadnienia.

Warsztaty online odbędą się w godzinach 17.00 – 20.00.

Prowadzący:

• dr Kinga Wierzbicka – nauczyciel-doradca metodyczny ds. biologii i przyrody
  • dr hab. Alicja Walosik, prof. UP, Instytut Biologii, Katedra Dydaktyki Biologii i Chemii UP
  • studenci biologii, Uniwersytet Pedagogiczny, Instytut Biologii, Katedra Dydaktyki Biologii i Chemii

Zapraszamy do zapisów w Systemie Rezerwacji Szkoleń.