Kim będą, gdy dorosną? – dzieci poznają zawody, tworząc lapbook

Wykonane prace

Warsztaty rozwijające kreatywność i zdolności plastyczne poświęcone tworzeniu lapbooka dla nauczycieli.

Na warsztatach „Kim będą, gdy dorosną? – dzieci poznają zawody, tworząc lapbook” nauczyciele wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej oraz wszyscy zainteresowani nauczyciele będą mieli możliwość zamienić zwykłą tekturową teczkę w kolorowy lapbook o zawodach. Znajdą się w nim m.in. wiersze, przysłowia i quizy o zawodach, a także zagadki, gry, rebusy, wykreślanki, puzzle, labirynty, kolorowanki i inne zadania do wykonania.

Warsztaty odbędą się 23 listopada 2022 roku o godzinie 15.00 w MCDN Ośrodku w Krakowie, 30 listopada w Ośrodku w Tarnowie, 19 stycznia 2023 roku w Ośrodku w Nowym Sączu i 17 lutego w Ośrodku w Oświęcimiu.

Zapraszamy do zapisów:
MCDN Ośrodek w Krakowie