Konkurs na hasło Strategii Rozwoju Województwa „Małopolska 2030”

Zarząd Województwa Małopolskiego zaprasza do udziału w konkursie na hasło Strategii Rozwoju Województwa „Małopolska 2030”, czyli najważniejszego dokumentu przygotowywanego przez samorząd województwa, który określi wizję rozwoju regionu w ciągu najbliższej dekady.

Trwają prace nad nową strategią rozwoju Małopolski. 29 sierpnia 2019 r. Zarząd Województwa Małopolskiego przyjął projekt Strategii Rozwoju Województwa „Małopolska 2030” i skierował go do konsultacji społecznych. Będzie to już czwarta strategia rozwoju regionu. Prace nad dokumentem, zgodnie z harmonogramem przyjętym przez Sejmik Województwa Małopolskiego, mają zakończyć się do czerwca 2020 r.

Samorząd Województwa chce włączyć w prace nad Strategią szerokie grono partnerów społecznych i gospodarczych oraz jak największą liczbę mieszkańców regionu. Temu służą m.in. spotkania w ramach debaty regionalnej w różnych częściach województwa, zbieranie propozycji projektów strategicznych do Banku Projektów Ponadlokalnych oraz zbieranie uwag do projektu tego dokumentu.

Władze regionu pragną, aby Małopolanie pomogli im w znalezieniu hasła Strategii. Dlatego Zarząd Województwa ogłosił konkurs na hasło, które najtrafniej określi wizję Małopolski w roku 2030. Oceniana będzie m.in. chwytliwość hasła, które powinno przykuwać uwagę, wzbudzać zainteresowanie i pozytywne skojarzenia oraz być proste i łatwe do zapamiętania.
Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5 tys. zł.

Propozycje można zgłaszać do 18 listopada 2019 r. za pośrednictwem specjalnego formularza. Szczegóły konkursu na stronie: www.strategia2030.malopolska.pl