Matematyka z GeoGebrą w Krakowie

W dniach 12 i 26 lutego zapraszamy nauczycieli matematyki, szczególnie szkół ponadpodstawowych, do udziału w warsztatach z GeoGebry, które poprowadzi dr Bronisław Pabich – lider Grupy Roboczej SNM „Geometria dynamiczna”.

GeoGebra to ogólnodostępne oprogramowanie do nauczania matematyki, które może być wykorzystywane na każdym poziomie edukacji. Łączy geometrię, stereometrię, algebrę, arkusz kalkulacyjny, wykresy, statystykę i analizę matematyczną. Umożliwia nauczycielom i uczniom tworzenie wizualizacji pojęć i problemów matematycznych, animacji i pokazów. To doskonałe narzędzie, które można wykorzystać do eksperymentowania, tworzenia modeli figur i przekształceń, a także przygotowywania ilustracji do zadań.

Korzystanie z GeoGebry sprawia, że nauka staje się dynamiczna, interaktywna i przyjemna.
Zapraszamy do udziału w warsztatach, które pozwolą przeżyć przygodę odkrywania matematyki i nowoczesnych technologii.

Szczegóły oferty specjalnej dostępne są w Systemie Rezerwacji Szkoleń.