26.10.2022     MCDN Ośrodek w Nowym Sączu ul. Jagiellońska 61, 33-300 Nowy Sącz

26-10-2022 Ogłasza nabór na wolne stanowisko obsługi: Konserwator – 1 etat/1 osoba KONKURS ZAKOŃCZONY

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli z siedzibą w Krakowie, ul. Lubelska 23, 30-003 Kraków

Ogłasza nabór na wolne stanowisko obsługi:
Konserwator – 1 etat/1 osoba

Miejsce pracy: MCDN Ośrodek w Nowym Sączu, ul. Jagiellońska 61,
Umowa: pierwsza umowa na czas określony

 Wymagane kwalifikacje: wykształcenie średnie.

Dodatkowe kwalifikacje: mile widziane wykształcenie techniczne lub doświadczenie na podobnym stanowisku, samodzielność, dyspozycyjność.

 Główne obowiązki:

  1. Systematyczne przeglądy, konserwacje i drobne naprawy w zakresie robót ślusarskich, hydraulicznych, malarskich, itp. w budynku MCDN oraz jego otoczeniu.
  2. Wykonywanie czynności konserwatorskich w zakresie instalacji elektrycznej, centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjnej (w razie potrzeby udrażnianie instalacji kanalizacyjnej wewnątrz budynku).
  3. Konserwacja/naprawa urządzeń sanitarnych.
  4. Zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu zauważonych usterek i awarii, których naprawa przekracza możliwości konserwatora w powyższym zakresie.
  5. Utrzymywanie ładu i porządku wokół budynku – sprzątanie/odśnieżanie terenów przyległych do budynku, utrzymanie terenów zielonych wokół budynku (koszenie trawy, pielęgnacja drzew).
  6. Przygotowanie sal dydaktycznych do zajęć (odpowiednie ułożenie stolików i krzeseł);
  7. Współpraca z pozostałymi pracownikami obsługi w zakresie monitoringu korytarzy, holi, pomieszczeń WC pod względem ładu i porządku, doraźna pomoc przy pracach porządkowych w budynku;
  8. Obsługa portierni – wg potrzeb;
  9. Powielanie materiałów dydaktycznych – wg potrzeb;
  10. Dostarczanie przesyłek pocztowych – wg potrzeb;
  11. Praca wg opracowanego harmonogramu, otwieranie/zamykanie budynku wg harmonogramu – rozbrajanie/uzbrajanie systemu alarmowego;
  12. Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego w ramach obowiązków wynikających z zatrudnienia na stanowisku pracy oraz przepisów prawa.

 Wymagane dokumenty:

  • List motywacyjny;
  • CV;
  • Świadectwa szkolne;
  • Kwestionariusz osobowy kandydata ubiegającego się o zatrudnienie;
  • Świadectwa pracy;

 Dokumenty należy składać do dnia 15.11.2022 r. w zaklejonej kopercie z dopiskiem „konserwator – MCDN Ośrodek w Nowym Sączu” w sekretariacie MCDN Ośrodka w Nowym Sączu, ul. Jagiellońska 61, 33-300 Nowy Sącz

KONKURS ZAKOŃCZONY

arrow