Motywowanie ucznia do pracy i aktywności podczas nauki zdalnej

Samoocena ucznia podczas zdalnego nauczania, formy, sposoby i narzędzia przydatne w procesie przekazywania informacji zwrotnej uczniom – to tylko niektóre zagadnienia, które będą tematem seminarium online.

25 i 27 maja zapraszamy na szkolenie online, które przeprowadzi Marta Madura – nasz nauczyciel konsultant z Ośrodka w Tarnowie. Spotkania będą okazją do rozmów na temat wagi i roli oddziaływań nauczyciela na aktywność i motywację uczniów w nauczaniu zdalnym. W trakcie szkolenia odpowiemy, w jaki sposób zorganizować proces nauczania, jak przeprowadzić dyskusję, jak zadawać pytania i zadania stymulujących myślenie, aby zaangażować uczniów w naukę? Uczestnicy poznają formy, sposoby oraz narzędzia przydatne w procesie przekazania uczniom informacji zwrotnej podczas zdalnego nauczania.

Środowiskiem pracy będzie aplikacja MS Teams, umożliwiająca kontakt wideo i audio, jak również narzędzia czatu. Zapraszamy do zapisów w Systemie Rezerwacji Szkoleń.