„Nauczanie w oddziałach przygotowawczych dla dzieci i młodzieży z Ukrainy”

Zapraszamy chętnych nauczycieli do pracy w sieci, której celem jest zdobycie nowej wiedzy i umiejętności, jak również wymiana doświadczeń w zakresie pracy w klasach przygotowawczych.

Udział w pracy sieci to bezpłatna forma doskonalenia. Realizację działań i pracy sieci planujemy na okres od 27 kwietnia do końca bieżącego roku szkolnego.

Pierwsze spotkanie uczestników ma na celu zdiagnozowanie Państwa potrzeb i oczekiwań.  Nasze spotkania będą odbywać się online w aplikacji Teams i na platformie Moodle.

Celem sieci współpracy i samokształcenia jest dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi nauczycielami, do czego Państwa gorąco zachęcamy. Współpraca z członkami sieci pozwoli Państwu opracowywać innowacyjne formy działań i materiały do wykorzystania na lekcjach w oddziałach przygotowawczych, które umożliwią dzieciom uchodźców poznać język polski w takim stopniu, by mogły kontynuować naukę w polskich szkołach.

Szczegółowe informacje i możliwość zapisu znajdą Państwo pod linkiem: Sieć współpracy i samokształcenia „Nauczanie w oddziałach przygotowawczych dla dzieci i młodzieży z Ukrainy”