14.10.2022

„Nauczyciel… to przewodnik i lider, sternik łodzi. Jednakże energia, która tę łódź napędza, musi pochodzić od uczących się” (T. Mackenzie).

Mając na celu realizację kierunków polityki oświatowej państwa – 27 października zapraszamy dyrektorów, nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w konferencji online „Nauczyciel XXI wieku – powołanie czy zawód, edukator czy wychowawca – wyzwania i kompetencje współczesnego nauczyciela”.

Tematem przewodnim spotkania będzie osoba współczesnego nauczyciela, jego rola i zadania w zmieniającej się rzeczywistości oświatowej. Wspólnie z naszymi prelegentami zastanowimy się, jak połączyć kompetencje merytoryczne z cechami osobowości, aby proces edukacyjny i wychowawczy przynosił jak najwięcej korzyści dla ucznia i nauczyciela.

Szczegółowy program oraz formularz zapisu dostępny jest w ofercie Ośrodka w Krakowie.