25.06.2024

Nauczyciel zrelaksowany i uważny…. czy to możliwe? Tak, jak najbardziej, możliwe!

kolorowe dmuchawce

Nauczycielu, jeśli nie wiesz, albo chcesz się upewnić, jak odstresować się po ciężkim roku szkolnym, aby planowany wypoczynek był efektywny, owocny i wystarczył na długo – koniecznie przyjdź na warsztaty!

Dowiesz się jak zadbać o spokój ducha i dobrostan psychiczny z wykorzystaniem technik radzenia sobie ze stresem i praktyki mindfulness.

Celem szkolenia jest wzmocnienie umiejętności radzenia sobie ze stresem w codziennym życiu oraz wsparcie skutecznej regeneracji organizmu po okresach zwiększonego stresu w trakcie roku szkolnego.

Oprócz wiedzy na temat reakcji stresowej (teoria poliwagalna, nerw błędny, psychofizjologia stresu) poznasz ale przede wszystkim przećwiczysz konkretne techniki relaksacji, ze szczególnym uwzględnieniem praktyki uważności. Poznasz propozycje narzędzi, które pozwalają skupić się, wyciszyć, być obecnym i tym samym zadbać o swój dobrostan psychiczny.

Aby osiągnąć postawiony cel przyjdź w wygodnym ubraniu, zabierz ze sobą pozytywne nastawienie oraz matę, karimatę lub koc, bo zajęcia mają bardzo praktyczny charakter.

Serdecznie zapraszamy!
Ze względu na charakter zajęć – liczba miejsc ograniczona.

Link do rejestracji

 

wróć do listy aktualności
arrow
Facebook
YouTube