Nowa jakość gospodarki – nowa jakość kształcenia branżowego

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli – Ośrodek w Nowym Sączu – zaprasza dyrektorów i nauczycieli szkolnictwa branżowego oraz doradców zawodowych szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w konferencji „Nowa jakość gospodarki, nowa jakość kształcenia branżowego”.

W ramach konferencji zaprezentowane zostaną przykłady dobrych praktyk związane ze współpracą szkół ponadpodstawowych z pracodawcami. Uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania prelekcji m.in. Michała Kądziołki, Wicedyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz Zygmunta Fryczka, Wicedyrektora Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli ds. Ośrodka w Nowym Sączu. Tematyka prelekcji obejmować będzie aktualne wyniki badań i analiz rynku pracy, a także kompetencje absolwentów szkół branżowych.

Konferencja odbędzie się w dniu 17 listopada (wtorek) w godz. 13:00–14:20.

Konferencja będzie realizowana hybrydowo. Transmisja zostanie przeprowadzona ze specjalnie przygotowanego studia znajdującego się w MCDN Ośrodku w Nowym Sączu. Uczestnicy będą brać udział w konferencji zdalnie. Po zalogowaniu się w Systemie Rezerwacji Szkoleń otrzymają link aktywacyjny umożliwiający dostęp do MS Teams.

O udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia na konferencję są realizowane za pomocą elektronicznego Systemu Rezerwacji Szkoleń. Zapraszamy do rejestracji.