O co warto zadbać po powrocie z edukacji zdalnej? – oferta specjalna

11 października zapraszamy dyrektorów, wicedyrektorów, pedagogów, psychologów szkolnych oraz nauczycieli wszystkich specjalności na każdym etapie edukacji na autorskie szkolenie z prof. dr. hab. Jackiem Pyżalskim.

Jak zmieniły się relacje nauczyciel – uczeń i relacje rówieśnicze w czasie pandemii? Które grupy uczniów wymagają najwięcej uwagi? Jak można reintegrować grupę rówieśniczą? A także, w jakie pułapki można wpaść pracując z uczniami po powrocie do nauczania stacjonarnego? Jak wykorzystać zdobyte umiejętności w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych, a przede wszystkim jak mądrze przenieść je do nauczania stacjonarnego?

Na te oraz wiele innych pytań i wątpliwości uzyskają Państwo odpowiedź 11 października w godz. 16:00–19:15, uczestnicząc w spotkaniu online na platformie MS Teams. Szkolenie „O co warto zadbać po powrocie z edukacji zdalnej?” będzie miało charakter praktycznego seminarium z możliwością wysłuchania wykładu, jak również zadawania pytań i dyskusji oraz wzajemnej wymiany doświadczeń. Spotkanie poprowadzi prof. dr hab. JACEK PYŻALSKI – pedagog specjalny, profesor na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM w Poznaniu, autor wielu znanych publikacji i projektów dla nauczycieli.