Ocenianie i klasyfikacja roczna w kontekście nauczania zdalnego

Klasyfikacja w sytuacjach nietypowych, warunki ustalania ocen klasyfikacyjnych, egzamin klasyfikacyjny i poprawkowy, system oceniania, arkusze ocen, świadectwa – to tylko niektóre zagadnienia, które będą tematem przygotowanych szkoleń.

W związku z pojawiającymi się potrzebami w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty uruchomiliśmy dodatkowe wsparcie w formie e-learningowej.

Zapraszamy do udziału w seminariach online:

Szkolenia poprowadzi Izabela Suckiel – nauczyciel konsultant ds. kadry kierowniczej i ewaluacji w Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie, wykładowca na studiach podyplomowych i kursach kwalifikacyjnych, trener w programach ogólnopolskich. Specjalizuje się w zakresie prawa oświatowego, nadzoru pedagogicznego, oceniania, pomiaru dydaktycznego i ewaluacji. Autorka wielu artykułów i ponad 30 programów grantowych dla dyrektorów i nauczycieli.