25.10.2021

Ogólnopolski Tydzień Kariery w Małopolsce już za nami!

5 dni spotkań warsztatowych i seminariów, liczne wykłady i prelekcje, łącznie 18 wydarzeń oraz 860 uczestników – tak można podsumować XIII edycję Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w MCDN.

Kariera, Kompetencje, Kreatywność – pod tym tytułem odbyły się liczne wydarzenia w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Małopolsce. Popularnością cieszyły się wszystkie formy, zarówno zajęcia dotyczące kształtowania różnych kompetencji, jak i szkolenia poświęcone planowaniu kariery, warsztaty z zakresu kreatywności.

Rekord frekwencji padł podczas konferencji inaugurującej XIII Ogólnopolski Tydzień Kariery, w której wzięło ponad 200 nauczycieli. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też szkolenia tj.: „Narzędzia pracy zdalnej i niezbędnik w pracy biurowej”, „Kreatywny nauczyciel przedszkola – niezwykłe pomysły na ciekawe zabawy”, każde z udziałem blisko 150 uczestników.

Nasze doświadczenia w pracy zdalnej i Państwa preferencje, by korzystać z wszelkich dostępnych form doskonalenia zaowocowały wspólnym sukcesem. Tematyka z zakresu poradnictwa kariery i szeroko rozumianego doradztwa edukacyjno-zawodowego okazała się strzałem w dziesiątkę.

wróć do listy aktualności