„Pasje nauczycieli inspiracją dla uczniów” – trwa nabór w konkursie

11 grudnia upływa termin przyjmowania zgłoszeń nauczycieli przedszkoli oraz szkół z terenu województwa małopolskiego do udziału w konkursie „Pasje nauczycieli inspiracją dla uczniów”.

„Pasje nauczycieli inspiracją dla uczniów” to nowa edycja dotychczasowego konkursu „Kreatywny Nauczyciel”. W bieżącym roku szkolnym hasłem przewodnim konkursu jest „Edukacja na rzecz ochrony środowiska naturalnego”. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego.

Konkurs ma na celu m.in. upowszechnianie przykładów dobrej praktyki pedagogicznej w zakresie kształtowania wśród dzieci i młodzieży umiejętności i postaw mających na celu ochronę środowiska, wzrost świadomości ekologicznej oraz zrozumienie idei zrównoważonego rozwoju. Jego założeniem jest promowanie i nagradzanie nauczycieli z pasją, którzy inicjują i wdrażają działania edukacyjne w tym zakresie.

Harmonogram konkursu:

• przyjmowanie zgłoszeń do udziału w konkursie: do 11 grudnia 2020 r.
  • złożenie sprawozdania z realizacji działania edukacyjnego: do 30 kwietnia 2021 r.
  • ogłoszenie wyników: wrzesień 2021 r.
  • wręczenie nagród laureatom konkursu: październik 2021 r.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na naszej stronie internetowej w panelu Konkursy.

Zapraszamy twórczych nauczycieli do udziału w konkursie!