16.02.2021

Porozmawiajmy o wsparciu osób niepełnosprawnych

Zapraszamy dyrektorów i nauczycieli wszystkich typów szkół, wychowawców, specjalistów, psychologów i pedagogów do udziału w konferencji „Nowe wyzwania kompleksowej opieki nad osobami niepełnosprawnymi w okresie pandemii”.

W ramach konferencji odbędą się prelekcje panelowe, podczas których zaproszeni eksperci i praktycy podzielą się wiedzą i doświadczeniami w zakresie udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w okresie kształcenia na odległość oraz rozwiązaniami w pracy z osobami niepełnosprawnymi. Nasi nauczyciele konsultanci opowiedzą, jak stworzyć bezpieczne środowisko edukacyjne dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami oraz zapoznają z różnorodnymi formami wsparcia. Nie zabraknie również dobrych praktyk szkolnych na przykładzie doświadczeń w pracy z dziećmi autystycznymi w okresie kształcenia na odległość w Szkole Podstawowej nr 6 w Nowym Sączu im. Ks. Jerzego Popiełuszki.

Konferencja odbędzie się w dniu 4 marca (czwartek) w godz. 13:00–15:05. Szczegółowe informacje oraz elektroniczny formularz zapisu dostępny jest w naszej ofercie.

Konferencja będzie realizowana hybrydowo. Transmisja zostanie przeprowadzona ze studia znajdującego się w MCDN Ośrodku w Nowym Sączu. Uczestnicy będą brać udział w konferencji zdalnie. Po zalogowaniu się w Systemie Rezerwacji Szkoleń otrzymają link aktywacyjny umożliwiający dostęp do MS Teams.

O udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do rejestracji.