21.01.2020

Pożyteczne ferie w tarnowskim ośrodku MCDN

Nawet jeżeli wydaje Ci się, że potrafisz sprawnie wykorzystywać w swojej pracy aplikacje biurowe
– nauczymy Cię wyeliminować zbędne i czasochłonne nawyki przy tworzeniu dokumentów Word i Excel.
To nie jedyna feryjna oferta szkoleniowa w naszym ośrodku…

Wzorem lat ubiegłych przygotowaliśmy specjalną ofertę szkoleniową na czas ferii. Dzięki naszym warsztatom dowiesz się m.in. jak w prosty i wygodny sposób zautomatyzować tworzenie dokumentów i arkuszy na potrzeby pracy zawodowej. Nauczysz się tworzyć i modyfikować grafikę oraz przygotowywać oraz publikować quizy i zabawy dla uczniów on-line.

Zapraszamy do zapoznania z szczegółami naszej oferty:

Word jakiego nie znacie. Jak zautomatyzować tworzenie dokumentów tekstowych na potrzeby warsztatu pracy nauczyciela

Arkusz kalkulacyjny Excel – narzędzie pracy nauczyciela

GIMP – edytor grafiki na potrzeby szkoły

Nie tylko Kahoot… Jak zdynamizować lekcję z uczniami przy użyciu quizów, gier i testów on-line?

Pierwsze kroki z językiem Python