08.02.2021

Plan finansowy jednostek systemu oświaty, nadzór nad realizacją planu i wprowadzanie zmian, odpowiedzialność dyrektora w zakresie dyscypliny finansów publicznych – to wybrane tematy seminarium w ramach Akademii Zarządzania.

24 lutego zapraszamy dyrektorów szkół, przedszkoli i placówek podległych jednostkom samorządu terytorialnego do udziału w seminarium online „Praktycznie o finansowaniu publicznych przedszkoli, szkół i placówek oświatowych”.

Wiedzą, doświadczeniem oraz praktycznym podejściem do finansów szkół podzieli się Skarbnik Powiatu Oświęcimskiego Katarzyna Wanat. W trakcie spotkania omówione zostaną m.in. podstawy prawne w zakresie gospodarki finansowej jednostek budżetowych, zagadnienia dotyczące planowania i realizacji budżetu, bankowej obsługi oraz odpowiedzialność dyrektora w zakresie dyscypliny finansów publicznych.

Szczegółowe informacje oraz elektroniczny formularz zapisu dostępny jest na naszej stronie w ofercie Ośrodka w Oświęcimiu. O udziale w seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.