24.12.2022

Program edukacyjny dla nauczycieli, rodziców, dyrektorów, pedagogów i psychologów – cykl audycji już na antenie Radia Kraków

Od czerwca do grudnia br. we współpracy z Radiem Kraków realizowany będzie cykl audycji, mających na celu wsparcie kompetencji wychowawczych i psychologicznych w kontekście wyzwań współczesnej szkoły.

Mając na względzie wsparcie małopolskich uczniów i ich rodziców, a także realizując program doskonalenia nauczycieli, od czerwca wspólnie z Radiem Kraków przygotowaliśmy cykl audycji o odpowiedzialnym procesie wychowania i kształcenia dzieci w różnym wieku. Do współpracy zaprosiliśmy ekspertów i edukatorów, którzy w trakcie spotkań opowiedzą o najistotniejszych wyzwaniach, które decydują o przebiegu edukacji i o procesie wychowania oraz o roli, jaką w rozwoju dziecka powinni odgrywać rodzice. Dowiedzą się Państwo m.in. jak we współpracy ze szkołą i placówką oświatową wcześnie rozpoznawać szczególne potrzeby edukacyjne, jak wspierać uzdolnienia i zainteresowania, jak rozwiązywać problemy wychowawcze, a także gdzie szukać wsparcia i pomocy w sytuacjach trudnych dla dziecka.

Wszystkie audycje dostępne są na stronie Radia Kraków:

Spot audycji czerwcowych

Spot audycji lipcowych