21.05.2020

Projektowanie testów, quizów i materiałów interaktywnych na potrzeby edukacji zdalnej

Test wiedzy ucznia online? Szybka powtórka materiału w warunkach edukacji zdalnej? Oczywiście, że testy to nie wszystko. Kiedy jednak trzeba zorganizować sprawdzian online lub efektywną i atrakcyjną powtórkę materiału wówczas pokażemy – co i jak warto wykorzystać!

Ocenianie zdalne to bardzo złożony temat. Nie ma idealnych narzędzi gwarantujących samodzielną odpowiedź ucznia w sytuacji, kiedy uczeń odpowiada we własnym domu. A może tak skonstruować test, aby utrudnić znalezienie szybkiej odpowiedzi? Podczas warsztatów online 2 i 4 czerwca będziemy podpowiadać, jakich narzędzi i metod użyć, aby uprawdopodobnić samodzielną odpowiedź ucznia. Pokażemy również w sposób praktyczny, jakich platform używać, aby sprawdzian i powtórka online były również okazją do samodzielnego zdobywania wiedzy. A jeszcze lepiej, aby jego atrakcyjna forma angażowała i motywowała ucznia!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli na zdalne warsztaty, o których więcej można przeczytać w naszej ofercie.