26.08.2020

Przygotowanie do nauki w trybie stacjonarnym, zdalnym i hybrydowym

Jakie zmiany w przepisach prawa oświatowego czekają nas od 1 września? Jak przejść z formy stacjonarnej na zdalną i odwrotnie? Jak dostosować programy nauczania do nauki w trybie hybrydowym? Jakie zadania nakładają przepisy na dyrektorów?

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek w Nowym Sączu zaprasza dyrektorów i wicedyrektorów szkół na seminarium online przygotowane w ramach oferty specjalnej pt. „Planowanie pracy szkoły w roku szkolnym 2020/2021. Przygotowanie do nauki w trybie stacjonarnym, zdalnym i hybrydowym”.

Będziecie mieli Państwo możliwość uzyskania informacji na temat zmian w przepisach prawa oświatowego obowiązujących od 1 września 2020 roku i wynikających z tych zmian najważniejszych zadań dla dyrektorów oraz przygotowania szkoły na dwa scenariusze: nauczanie stacjonarne i zdalne.

Seminarium odbędzie się online 2 września w godzinach od 16:00 do 19:00.

Uczestnicy po zalogowaniu się w Systemie Rezerwacji Szkoleń otrzymają link aktywacyjny umożliwiający dostęp do Microsoft Teams.

Zapraszamy do zapisów: Planowanie pracy szkoły w roku szkolnym 2020/2021 Przygotowanie do nauki w trybie stacjonarnym, zdalnym i hybrydowym – grupa I.