28.03.2019

REKRUTACJA DO UDZIAŁU W LETNIEJ SZKOLE MŁODYCH TALENTÓW

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli rozpoczyna rekrutację do Letniej Szkoły Młodych Talentów (LSMT) dla uczniów, którzy uczestniczą w bieżącej edycji zajęć w CWUZ na II i III etapie. LSMT to wyjazdowe warsztaty edukacyjne o charakterze naukowym, które odbędą się w Krakowie, obejmujące zajęcia z zakresu kluczowych kompetencji przedmiotowych (25 godzin dydaktycznych) i kluczowych kompetencji ponad przedmiotowych (15 godzin dydaktycznych) – każda grupa realizuje oba rodzaje zajęć. Organizatorzy zapewniają bezpłatnie: dowóz z miejsc zbiórek, noclegi, wyżywienie, zajęcia dydaktyczne, program kulturalno-poznawczy (w tym dwie wycieczki po Krakowie), opiekę, ubezpieczenie, zaświadczenie o ukończeniu LSMT.

Termin wyjazdu: od 23 czerwca do 29 czerwca 2019 r.

Szczegóły organizacyjne i merytoryczne znajdują się w załączonej informacji.

Do udziału w LSMT będą kwalifikowani wyłącznie uczniowie, którzy w terminie do 30 kwietnia 2019 r. złożą poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy, zgodny z załączonym wzorem. Formularz należy przesłać w wersji papierowej na adres: Biuro Merytoryczne projektu Małopolskie Talenty, ul. Jagiellońska 61, 33-300 Nowy Sącz.

Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w LSMT- mamy nadzieję, że będzie to okazja do nabycia wiedzy, umiejętności i nowych doświadczeń, do poznania rówieśników o podobnych zainteresowaniach i pasjach oraz do atrakcyjnego i ciekawego spędzenia wakacyjnego czasu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 18 443 80 01, w. 16 lub drogą mailową: malopolskietalenty@mcdn.edu.pl

DO DRUKU FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO UDZIAŁU W LETNIEJ SZKOLE MŁODYCH TALENTÓW (LSMT) – II EDYCJA_2019

DOSTOSOWANY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO UDZIAŁU W LETNIEJ SZKOLE MŁODYCH TALENTÓW (LSMT) – II EDYCJA_2019

INFORMACJA O LETNIEJ SZKOLE MŁODYCH TALENTÓW