Rekrutacja na stanowisko doradcy metodycznego

Kuratorium Oświaty w Krakowie ogłosiło nabór kandydatów do 21 października br., na stanowisko doradcy metodycznego dla nauczycieli szkół i placówek znajdujących się na terenie województwa małopolskiego

Zapraszamy do składania dokumentów na stanowisko doradcy metodycznego w następujących obszarach wspomagania: biologia,chemia, doradztwo zawodowe, edukacja wczesnoszkolna, edukacja dla bezpieczeństwa, etyka, filozofia, fizyka, geografia, historia, informatyka, język obcy nowożytny, język polski, język mniejszości narodowych, kształcenie specjalne, matematyka, plastyka, pedagog, psycholog, podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe, religia, technika, TIK, wychowanie fizyczne, wychowanie przedszkolne, wychowanie i profilaktyka.

Zadania doradcy mogą być powierzone czynnym nauczycielom, niepełniącym w szkole funkcji kierowniczych. Okres powierzenia obowiązków doradcy metodycznego: od 1 stycznia 2022 r. do 31 sierpnia 2024 r., z możliwością przedłużenia.

Szczegółowe informacje o naborze i miejscu zatrudnienia zostały zamieszczone w załączonym ogłoszeniu.

Ogłoszenie o naborze Kuratorium Oświaty