04.02.2020

Rok 2020 Rokiem Świętego Jana Pawła II

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, włączając się w akcję obchodów Roku Świętego Jana Pawła II, zaprasza na warsztaty w ramach oferty specjalnej.

Zapraszamy wszystkich nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, religii, języka polskiego, świetlicy i biblioteki oraz wszystkich zainteresowanych nauczycieli do uczestnictwa w warsztatach Rok 2020 Rokiem Jana Pawła II – świętujemy tworząc lapbook. Spotkania będą okazją do wspomnienia wielkiego papieża Polaka, jak również wykonania własnego lapbooka („książki na kolanach”) o Karolu Wojtyle na podstawie przygotowanych materiałów.

Warsztaty odbędą się 5 marca w Ośrodku w Nowym Sączu, realizowane są również w Ośrodku w Oświęcimiu 12 lutego oraz Ośrodku w Krakowie 11 marca .

Kolejne warsztaty pn. Podróże Jana Pawła II z wykorzystaniem narzędzi online do pracy z uczniem odbędą się w Ośrodku w Nowym Sączu 15 kwietnia. Podczas zajęć nauczyciele poznają zastosowanie mapy linii czasu do przeprowadzenia zajęć z uczniami w kontekście Roku Świętego Jana Pawła II i odbytych pielgrzymek.