„Rusz głową” – gry i zabawy rozwijające logiczne myślenie uczniów

Ćwiczenia rozwijające spostrzegawczość i koncentrację, łamigłówki, zabawy logiczne, zagadki detektywistyczne – to tylko wybrane propozycje w ramach warsztatów e-learningowych.

W dniach 18-24 lutego zapraszamy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli bibliotekarzy i wychowawców świetlic do uczestnictwa w warsztatach prowadzonych zdalnie na platformie edukacyjnej MCDN pt. Rusz głową – gry i zabawy rozwijające logiczne myślenie uczniów.

Warsztaty odbędą się w trybie asynchronicznym, na platformie edukacyjnej Moodle. Uczestnicy będą mieć możliwość przez pięć dni, w dogodnym dla siebie czasie, logować się na platformie i korzystać z zamieszczonych tam materiałów edukacyjnych, a przy tym rozwiązywać łamigłówki, zagadki, rebusy, krzyżówki, czy odkodowywać wyrazy.

Zapraszamy do zapisów w Systemie Rezerwacji Szkoleń. Liczba miejsc ograniczona.