13.10.2021

Wolne miejsca na bezpłatne szkolenia dla rad pedagogicznych w ramach projektu Małopolskie Talenty

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla rad pedagogicznych szkół podstawowych (nauczyciele klas 4-8) i liceów ogólnokształcących na temat, jak pracować z uczniem zdolnym w szkole z wykorzystaniem rozwiązań projektu Małopolskie Talenty?

Do udziału mogą  zgłaszać się wszystkie szkoły podstawowe i licea z terenu województwa małopolskiego, niezależnie od tego, czy dotychczas uczestniczyły w projekcie. Udział w szkoleniu nie obliguje nauczycieli do uczestnictwa w jakichkolwiek innych działaniach projektowych.
W ramach szkoleń uczestnicy: pogłębią znajomość psychologiczno-pedagogicznej charakterystyki ucznia zdolnego, przeanalizują możliwości diagnozowania uczniów zdolnych, poznają programy zajęć kierowanych do uczniów zdolnych, umożliwiających rozwijanie kompetencji przedmiotowych i ponadprzedmiotowych.
Czas trwania każdego spotkania to 4 godz. dydaktyczne. Szkolenia są realizowane od października 2021 r. w terminach i godzinach ustalanych każdorazowo z zainteresowanymi szkołami.

Warunkiem udziału jest przesłanie formularza zgłoszeniowego szkoły, zgodnego z załączonym wzorem. Limit szkoleń dla rad pedagogicznych, które mogą zostać zrealizowane w ramach projektu wynosi maksymalnie 22.

W przypadku większej liczby zgłoszeń o zakwalifikowaniu szkoły do przeszkolenia będzie decydować kolejność przesłania formularza zgłoszeniowego.

Wypełniony formularz należy przesłać pocztą elektroniczną jako skan na adres: malopolskietalenty@mcdn.edu.pl

Po zakwalifikowaniu szkoły organizator udostępni osobie odpowiedzialnej za organizację szkolenia wzór formularza zgłoszeniowego, który musi wypełnić każda osoba aplikująca do udziału w szkoleniu. Nauczyciele ze zgłoszonej szkoły będą też zobligowani do wypełnienia Deklaracji uczestnictwa w projekcie (=deklaracji uczestnictwa w szkoleniu).
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 18 443 80 01, w. 16;
osoba do kontaktu: kierownik projektu Małopolskie Talenty po stronie MCDN Krystyna Dynowska-Chmielewska.

Załącznik:
Formularz zgłoszenia rady pedagogicznej do przeszkolenia w ramach projektu Małopolskie Talenty