Specjalne potrzeby uczniów a izolacja rówieśnicza

W czasie epidemii i konieczności pozostania uczniów w domach większość potrzeb psychicznych nie jest w pełni zaspakajana. Jakie mogą być tego skutki? Jak wspierać uczniów w ich potrzebach?

3 grudnia zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli do udziału w seminarium online Niepokojące skutki braku możliwości zaspakajania potrzeb psychicznych u dzieci w czasie izolacji rówieśniczej. Szkolenie poprowadzi Dorota Krzywicka – psycholog, ekspert, autorka wielu publikacji, znana z programów telewizyjnych. W trakcie spotkania wskazane zostaną m.in. czynniki zaburzające zaspakajanie potrzeb w czasie izolacji. Będzie też okazja do dyskusji, w jaki sposób nauczyciel może wspierać uczniów w ich potrzebach psychicznych.