Śpiew nie tylko dla tych, którzy potrafią – warsztaty metodyczne

Jak zachęcić uczniów do wspólnego śpiewu? Jakie metody pracy z głosem stosować podczas zajęć zespołów wokalnych? Jak działać, by śpiew stał się atrakcyjną formą ekspresji?

Na te i inne pytania odpowiedzą nasi eksperci podczas warsztatów skierowanych do nauczycieli muzyki szkół ogólnokształcących województwa małopolskiego.

Dr Andrzej Citak i Ryszard Źróbek to dwaj wybitni chórmistrzowie, którzy podzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem w pracy z uczniami szkół ogólnokształcących, przedstawiając konkretne rozwiązania metodyczne. Przykładowe ćwiczenia kształcenia poprawnej emisji głosu, prawidłowego oddechu, pracy z utworem wokalnym pozwolą na poszerzenie warsztatu pracy.

Warsztaty odbędą się 29 września w Ośrodku w Krakowie w godzinach 16:30 – 18:45.

Zapraszamy do zapisów.