07.01.2021

Styczeń z Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Edukacja przedmiotowa, zmiany w egzaminach, wychowanie, profilaktyka i opieka, technologie informacyjno-komunikacyjne – to tylko wybrane propozycje szkoleń dla nauczycieli i dyrektorów, które przygotowaliśmy w bieżącym miesiącu.

Wraz z nadejściem Nowe Roku zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą edukacyjną Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli na styczeń 2021. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór form doskonalenia w zakresie edukacji przedmiotowej, wsparcia TIK oraz rozwoju osobistego. Szczególnej uwadze polecamy cykl szkoleń online dotyczących zmian w egzaminie ósmoklasisty oraz egzaminie maturalnym.

Zapraszamy na szkolenia z następujących obszarów:

Zapisy odbywają się elektronicznie poprzez wypełnienie formularza w Systemie Rezerwacji Szkoleń.