Uczymy się bawiąc – podróż do krainy kalendarzy

Ja wykorzystać kalendarz na lekcji? Jak zaktywizować uczniów? – o tym na warsztatach dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, wychowania przedszkolnego, nauczycieli bibliotekarzy i wychowawców świetlic.

To będą bardzo dobrze wykorzystane 3 godziny. Pedagog zabawy i trener KLANZY – Lucyna Bzowska, oprócz działań „na dobry początek”, zabaw dydaktycznych, piosenek, wierszy i opowiadań, zaproponuje przykłady wielu metod aktywizujących dzieci, związanych tematycznie z kalendarzem, nazwami dni, miesięcy oraz porami roku. Uczestnicy otrzymają materiały dydaktyczne do wykorzystania podczas lekcji.

Warsztaty pt. „Uczymy się bawiąc. Podróż do krainy kalendarzy” już 25 stycznia. Odbędą się zdalnie poprzez platformę MS Teams.