Warsztaty online – zabawy w rozpoznawanie uczuć i emocji

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek w Nowym Sączu zaprasza nauczycieli do udziału w warsztatach bez wychodzenia z domu.

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli zaprasza nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli bibliotekarzy i wychowawców świetlic do uczestnictwa w warsztatach prowadzonych w całości zdalnie na platformie edukacyjnej MCDN pt. Zabawy w rozpoznawanie uczuć i emocji.

Uczestnictwo w warsztatach będzie polegało na zapoznaniu się uczestników z zamieszczonymi na platformie materiałami edukacyjnymi, wykonaniu zadań i ćwiczeń oraz udziale w forach dyskusyjnych.

Warsztaty prowadzone będą w dniach 11-15 maja (poniedziałek-piątek) na platformie Moodle. Zapraszamy do zapisów w Systemie Rezerwacji Szkoleń.