31.03.2021

Wiosna – ach to ty! Będzie się działo…

Za oknami czuć już prawdziwą wiosnę, a w Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli czuć atmosferę zaplanowanych w kwietniu wydarzeń. Nie przegap tego! Bądź z nami!

Szkolne doradztwo zawodowe, przedsiębiorczość w praktyce, grywalizacja w edukacji, pedagogika zabawy, sporty XXI wieku na lekcjach wychowania fizycznego, historyczne jubileusze – to tylko niektóre propozycje wydarzeń, które przygotowaliśmy w nadchodzącym miesiącu. Szczegóły można znaleźć w naszej ofercie konferencyjnej.

Zapraszamy już dziś do zapoznania się z pełną ofertą edukacyjną na kwiecień 2021. Przygotowaliśmy wiele propozycji w zakresie edukacji przedmiotowej, wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, edukacji zawodowej i doradztwa edukacyjno-zawodowego. Mamy też w swojej ofercie nowości przygotowane we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie. Każdy znajdzie coś dla siebie.