22.10.2021

„Wirtualna klasa” — koszmar czy nowe możliwości? Przykłady projektowania e-tywności w nauczaniu zdalnym i mieszanym

E-tywności to aktywności indywidualne i grupowe, które są wywołane poprzez ćwiczenia proponowane przez edukatora. Jak wykorzystać w codziennej pracy doświadczenia zdobyte w edukacji online?

Zapraszamy do udziału w kolejnych warsztatach z naszego geograficznego cyklu, które organizujemy wraz z Wydziałem Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH w Krakowie. Lekcje online nie są już dzisiaj dla nauczycieli niczym zaskakującym. Jednak po powrocie do nauczania stacjonarnego warto byłoby na stałe wpisać w warsztat pracy nowe umiejętności. Podczas spotkania online dr Kamila Wawrzyniak-Guz przedstawi uczestnikom praktyczne wiadomości związane z wykorzystywaniem e-tywności na zajęciach szkolnych. Będą mogli Państwo również zaprojektować własne e-tywności. Szczegółowe informacje znaleźć można w naszej ofercie.