Wpływ pandemii na zachowanie dzieci i młodzieży w internecie

Wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego oraz Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie, Naukową i Akademicką Siecią Komputerową – Państwowym Instytutem Badawczym kontynuujemy działania na rzecz walki z zagrożeniami w sieci.

Przypomnijmy, inicjatywa współpracy międzyinstytucjonalnej została zapoczątkowana 30 października 2019 roku na podstawie podpisanej deklaracji w zakresie realizacji projektu na rzecz efektywnego i bezpiecznego korzystania z Internetu oraz reagowania na cyberprzemoc.

W ramach realizacji projektu „Zagrożenia w sieci – profilaktyka, reagowanie” wyprodukowany został kolejny film pt. „Wpływ pandemii na zachowanie dzieci i młodzieży w internecie”. Premiera odcinka odbyła się 8 grudnia 2021 r. w TVP3 Kraków. Film dostępny jest również obejrzenia na naszym kanale YouTube. Więcej informacji o projekcie można znaleźć na naszej stronie https://mcdn.edu.pl/badz-cyberpozytywny/.