Zakończenie roku szkolnego z Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Czerwiec to niezwykle ważny czas w szkolnym kalendarzu, okres podsumowań całorocznej wytężonej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami szkoleniowymi, przygotowanymi na czerwiec.

Na zakończenie roku szkolnego 2020/2021 przygotowaliśmy dla Państwa propozycje wsparcia m.in. w zakresie nadzoru pedagogicznego, kontroli zarządczej, ewaluacji szkolnego programu wychowawczo-profilaktycznego, doradztwa zawodowego oraz egzaminów na kolejny stopień awansu zawodowego.

W związku z nowym priorytetem realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2020/2021: Działania w zakresie wsparcia wychowawczego i psychoprofilaktycznego środowiska szkolnego w sytuacji kryzysowej wywołanej pandemią, zapraszamy również na cykl szkoleń dotyczących podejmowania przez szkoły i placówki działań skierowanych do rodziców, uczniów i nauczycieli po powrocie do nauki stacjonarnej. W ramach szkoleń otrzymają Państwo informacje oparte na wytycznych MEiN oraz wiele praktycznych wskazówek w celu efektywnego zaplanowania adekwatnych działań szkół i placówek.

Szczegółowe informacje dostępne są w panelu Czerwiec z ofertą edukacyjną. Zapraszamy również do śledzenia nowości na naszym profilu FB.