Zaspakajanie potrzeb psychicznych w czasie izolacji rówieśniczej

Przedłużający się czas nauki zdalnej sprawia, że większość potrzeb psychicznych dzieci i młodzieży nie jest w pełni zaspakajana. Jakie mogą być skutki izolacji rówieśniczej i jak to wpłynie na rozwój emocjonalny oraz kształtowanie się relacji rówieśniczych?

Z uwagi na olbrzymie zainteresowanie poruszaną tematyką 9 grudnia zapraszamy wszystkich nauczycieli, specjalistów pracujących w szkole na drugą edycję seminarium Niepokojące skutki braku możliwości zaspakajania potrzeb psychicznych u dzieci w czasie izolacji rówieśniczej. Tematem rozmów będą m.in. czynniki zaburzające zaspakajanie potrzeb w czasie izolacji oraz rola nauczyciela w zapobieganiu zaburzeniom psychicznym. Szkolenie poprowadzi Dorota Krzywicka – psycholog, ekspert, autorka wielu publikacji, znana z programów telewizyjnych.