Przejdź do stopki

Weź udział w III edycji projektu „Dobra jest więcej”

Weź udział w III edycji projektu „Dobra jest więcej”

Startuje nabór do III edycji projektu edukacyjnego „Dobra jest więcej”. Zapraszamy szkolne i parafialne koła wolontariatu z Województwa Małopolskiego do wysyłania swoich zgłoszeń!

Projekt skierowany jest do uczniów szkół podstawowychch i ponadpodstaowych należących do szkolnych i parafialnych kół wolontariatu. Jego celem jest rozwijanie postaw społecznych, wzmacnianie zaangażowania młodych ludzi w działania na rzecz innych oraz budowanie wrażliwości i odpowiedzialności za wspólnotę.

W ramach projektu uczestnicy wezmą udział w trzydniowych warsztatach wyjazdowych, obejmujących m.in. spotkania z ekspertami, zajęcia rozwijające kompetencje społeczne oraz działania wzmacniające dobrostan psychofizyczny i relacje rówieśnicze.

Warsztaty odbędą się:

  • dla szkół podstawowych – w dniach 23.09.2026 do 25.09.2026 r.
  • dla szkół ponadpodstawowych – w dniach 30.09.2026 do 02.10.2026 r.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Rekrutacja prowadzona będzie w terminie: od 4.05.2026 do 29.05.2026. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres dobrajestwiecej@mcdn.edu.pl

Regulamin projektu

Załączniki edytowalne

Projekt „Dobra jest więcej” to przestrzeń do działania, wymiany doświadczeń i budowania relacji. To także okazja do refleksji nad sensem pomagania i realnego wpływu na otoczenie.